Produkti

       PyroLat piedāvā atkritumu pārstrādes metodi, kas pastāv jau desmitiem gadu – pirolīze – kas ir potenciāls enerģijas ražošanas veids, pārstrādājot atkritumus. Pēc turpmākiem pētījumiem mēs modificējām tehnoloģiskos parametrus, lai iegūtu jaunu eko inovācijas veidu. 

       Mēs varam veicināt efektīvu kaitīgo atkritumu pārstrādi Latvijā, tādējādi radot papildu pievienoto vērtību, kas būtu pakāpeniska inovatīvas atkritumu pārvaldības sistēmas attīstība un ieviešana, lai nodrošinātu regulētu atkritumu plūsmu no patērētājiem uz operatoriem un pārstrādātājiem. 

     Mēs varam nodrošināt rūpniecisko darbību atbilstību ES direktīvām un Latvijas atkritumu pārvaldības un pārstrādes prasībām. Izmantojot atkritumu pārstrādes aktivitātēs radītos enerģijas resursi, mēs varam mazināt enerģijas krīzi un veicināt ekonomiku. 

        PyroLat uzņēmuma darbība ir vides kaitīgo atkritumu (lietotie riepas, plastmasa, gumija u.c.) pārstrāde. Vides kaitīgo un bioloģiski sadalāmo atkritumu pārstrādes metode ir termoķīmiskā apstrāde – pirolīze. Šo atkritumu pārstrādes cikla rezultātā tiek iegūti 3 enerģijas resursi. 

Uzzini vairāk par mūsu produktiem

Melnā ogle

Sintētiskā gāze

Pirolīzes eļļa